Apie vertimų biurą "Vertimo namai"

UAB „Vertimo namai“ – kokybiško vertimo raštu ir žodžiu, lokalizavimo, redagavimo, garsinių laikmenų šifravimo, bei kitas susijusias paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2006 m. Pagrindinės mūsų vertimo sritys: teisė, medicina (farmacija), finansai, ekonomika, IT, politika ir kt.

Mūsų tikslas – kad visi mūsų užsakovai, partneriai ir paslaugų pirkėjai būtų patenkinti mūsų darbu.

Mūsų prioritetai – kokybė, greitis ir tikslumas.

Mes labai gerai suprantame, kad nuvylus klientą vieną kartą – kito karto gali nebebūti, todėl dirbame tik su aukščiausią kvalifikaciją turinčiais vertėjais, redaktoriais, IT specialistais ir srities konsultantais. Dauguma vertėjų yra išlaikę Europos Komisijos Vertimo generalinio direktorato (angl. DG SCIC) egzaminus ir yra akredituoti dirbti pagrindinėse Europos Sąjungos institucijose.

Bendradarbiaujame su patikimais, bendro darbo patikrintais partneriais užsienyje (Estijoje, Latvijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Slovėnijoje, Čekijoje ir kt.) Tad esame pajėgūs teikti paslaugas verčiant ne tik lietuvių/užsienio kalbomis, bet ir užsienio/užsienio kalbomis. Turime daug patirties įgyvendinant sudėtingus ir skubius vertimo projektus, reikalaujančius aukščiausio lygio koordinavimo ir, žinoma, kokybiško vertimo.

Mūsų vertėjai dirba naudodami vertimo atminties programa Trados SLD bei kitomis. Todėl galime užtikrinti, kad tiek tuo atveju, kai didelį projektą verčia daug vertėjų, tiek tada, kai su jumis dirbame pagal ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, vertime išlaikysime jūsų pageidaujamus ir vienodus terminus. Mūsų vertėjų atlikti vertimai prieš juos pateikiant užsakovui yra redaguojami, t.y. vertimą peržiūri kitas vertėjas, po to jį suredaguoja gimtakalbis tos kalbos, į kurią verčiama, redaktorius.

Esame tarptautinių vertimo asociacijų ELIA ir GALA nariai. Siekdami nuolat gerinti vertimo kokybę, dalyvaujame asociacijų rengiamose tarptautinėse konferencijose bei kvalifikacijos kėlimo kursuose.

2009 m. įmonė sertifikuota pagal ISO 9001:2008 ir EN 15038 standartus, yra įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema, kiekvienais metais esame audituojami sertifikavimo specialistų. Tai ne tik įvertinimas, bet ir rimtas įsipareigojimas, kurį vykdome kasdien.

Nuo 2009 m. pagal pasirašytas sutartis verčiame ypatingos kokybės reikalaujančius dokumentus ES vertimų generaliniam direktoratui, Liuksemburgo Žmogaus Teisių teismui, Pasaulio bankui, Europos Rekonstrukcijos ir plėtros bankui ir kitoms rimtoms tarptautinėms organizacijoms. Mūsų klientai yra tiek įvairių sričių privataus verslo bendrovės, tiek biudžetinės įstaigos, dauguma Lietuvos teismų. Aptarnaujame ir fizinius asmenis, kuriuos taip pat gerbiame ir kasdien maloniai bendraujame teikdami ir notarinio vertimų patvirtinimo paslaugas.

UAB „Vertimo namai“ atliekamų vertimų kainos yra konkurencingos, nuolatiniams klientams už skubius vertimus netaikome jokių priemokų. Tą žino nuolatiniai mūsų užsakovai.
Tapkite jais ir Jūs!

Vertimų užsakymas internetu

Pateikite savo užsakymą internetu užpildę pateiktą užsakymo formą.

Darbas vertėjams

Atsiųskite mums savo duomenis užpildę pateiktą susisiekimo formą.