Kokybės užtikrinimas

Siekdami, kad mūsų vertimai atitiktų aukščiausius kokybės standartus, dirbdami visuose darbo etapuose vadovaujamės UAB „Vertimo namai“ turimų visoje Europoje galiojančių kokybės standartų EN 15038:2006 (Europos kokybės standartas vertimams) ir ISO 9001:2008 reikalavimais. Kiekvienas iš šių standartų turi apibrėžtus reikalavimus, kurių būtina laikytis norint, kad sertifikato galiojimas būtų pratęstas.

Standarto EN 15038 tikslas – užtikrinti vienodą terminologiją, nustatyti pagrindinius reikalavimus vertimo paslaugoms ir užsakovų bei vertimo paslaugų teikėjų bendradarbiavimui teisių ir įsipareigojimų atžvilgiu. Kiti sertifikatų suteikiami pranašumai yra:

  •  Klientai gali pasitikėti teikiamų paslaugų kokybe;
  •  Nuolatinis paslaugų gerinimas;
  •  Gerai organizuotas darbo procesas, atsispindintis aukštos kokybės rezultatais;
  •  Didesnis konkurentabilumas vertimo paslaugų teikėjų rinkoje.

Turėdami įdiegtą standartą, mes ne tik žinome jo reikalavimus, - jo turėjimas įpareigoja nuolat juo vadovautis. UAB „Vertimo namai“ darbas yra nuolat stebimas, prižiūrimas ir tikrinimas, ar jis atitinka standarto reikalavimus – nuo užsakymo priėmimo iki vertimo atidavimo klientui. Standarto turėjimas - tai įpareigojimas užtikrinti aukščiausią vertimų kokybę, vertimo teksto atitikimą originalui, laikytis pagrindinių reikalavimų įdarbinant vertėjus ir redaktorius ir jau atliekant tiek vertimo, tiek visus su vertimais susijusius darbus.

Pagrindiniai įsipareigojimai yra susiję su kokybės vadybos sistema, administratorių atsakingumu, personalo vadyba, darbo analizavimu ir nuolatine tobulinimo galimybių paieška ir įdiegimu.

Atsakomybės principas

Visi UAB “Vertimo namai” darbuotojai turi ne vienerių metų darbo su Lietuvos ir užsienio partneriais bei užsakovais patirtį. Esame išsiugdę stiprų sąžiningumo ir atsakomybės jausmą.

Svarbiausia mums – kad užsakovai mumis pasitikėtų. Todėl nuolat stengiamės būti pačiais geriausiais ir labai vertiname jūsų nuomonę apie mūsų teikiamas paslaugas. Visada esame pasirengę priimti pastabas apie mūsų darbą ir atsižvelgti į jas!

Atsakingas elgesys – tai ne tik rūpestis, kad klientas būtų patenkintas. Ypatingą dėmesį skiriame mūsų vertėjams, kurie savo žiniomis ir kruopštumu labai prisideda prie bendros mūsų sėkmės. Su didžiuliu dėmesiu atsiliepiame į bet kokį jų prašymą, teikiame profesinę pagalbą, patariame asmeniniais klausimais.

Visi išvardyti darbo metodai ir požiūriai padeda mums garantuoti, kad teikiame aukščiausio lygio vertimo paslaugas, vertimus pateikiame sutartu laiku.

Vertimų užsakymas internetu

Pateikite savo užsakymą internetu užpildę pateiktą užsakymo formą.

Darbas vertėjams

Atsiųskite mums savo duomenis užpildę pateiktą susisiekimo formą.