Sertifikuota lokalizacija

Lokalizacija – tai specializuota paslauga, kurios dėka, panaudojant specialias pritaikymo priemones, atitinkamas tekstas maksimaliai priartinamas prie vietos sąlygų, tekstas tokiu atveju net parašomas tam tikros vietos dialektu, jei to reikia. Lokalizacija – tai ne tik paprastas teksto išvertimas, tai maksimalus teksto priartinimas prie vietos kalbos, panaudojant visą komplektą specialių priemonių (vietiniai matavimo vienetai, datos rašymas ir pan.)

Mūsų lokalizavimo specialistų komanda, kurią sudaro tikri profesionalai, atsižvelgia į kultūrines sąlygas toje šalyje, kuriai yra skiriamas vertimas (kurioje gyvenančiam vartotojui vertimas skiriamas), taip pat į nekalbinius reikalavimus, tokius kaip bendravimo būdas, reikalavimai paslaugoms, susijusioms su programine įranga, techniniai ypatumai ir papildomos paslaugos. Taip pat labai svarbu yra išsiaiškinti, kokią programą naudojant bus naudojamasi vertimu.

Dirbdami su lokalizavimo programomis, mūsų specialistai įdeda daug pastangų tam, kad vertime vartojami terminai atitiktų reikiamoje šalyje, reikiamoje srityje nusistovėjusius terminus. Lokalizavimo ekspertai yra atsakingi už tai, kad vertimo turinys atitiktų tam tikroje šalyje galiojančius teisinius reikalavimus. Trumpai kalbant, lokalizuotas vertimas – tai tekstas, absoliučiai pritaikytas prie vietos sąlygų ir skambantis taip, tarytum jis būtų ne išverstas, o parašytas toje šalyje ir tos šalies specialistų.

Užsisakykite lokalizacijos paslaugą internetu

Nedvejokite ir užsisakykite lokalizacijos paslaugas mūsų vertimų biure. Jūsų patogumui lokalizaciją galite užsakyti internetu šiame puslapyje.