Sertifikuotas Lietuvių - Rusų - Lietuvių vertimas raštu

UAB „Vertimo namai“ teikia sertifikuotas lietuvių–rusų bei rusų–lietuvių vertimų raštu paslaugas. Iš lietuvių į rusų bei iš rusų į lietuvių kalbą kokybiškai verčiame visus tekstus ir dokumentus – tiek asmeninius, tiek specializuotus (farmacijos, teisės, ekonomikos, pramonės, reklamos, technologijos ir kitų sričių).

Vertimai raštu iš lietuvių į rusų bei iš rusų į lietuvių atliekami profesionalių vertėjų. Su kiekvienu vertimo užsakymu dirba 2 specialistai: rusų kalbos vertėjas bei redaktorius. Toks darbo principas užtikrina aukščiausią vertimo kokybę.

Rusų kalbos vertėjai ir redaktoriai atrenkami kiekvienam užsakymui atsižvelgiant į jų išsilavinimą, patirtį bei specializaciją. Mes turime pakankamai vertėjų tam, kad galėtumėme kiekvienam užsakymui paskirti tinkamiausius specialistus ir taip užtikrinti vertimo kokybę.

UAB „Vertimo namai“ vadovaujasi Europoje galiojančiais kokybės standartais, todėl didžiąją dalį lietuvių-rusų-lietuvių vertimų atliks vertėjai, kuriems rusų kalba yra gimtoji. Taip užtikriname, kad išverstas tekstas bus lokalizuotas, t. y. pritaikytas prie tos šalies, kuriai vertimas skiriamas, kalbinės aplinkos.

Užsisakykite Lietuvių-Rusų-Lietuvių vertimą raštu internetu

Nedvejokite ir užsisakykite lietuvių-rusų-lietuvių vertimą raštu mūsų vertimų biure. Jūsų patogumui vertimą galite užsakyti internetu šiame puslapyje.