Sertifikuotas Lietuvių - Vokiečių - Lietuvių vertimas raštu

UAB „Vertimo namai“ teikia sertifikuotas lietuvių–vokiečių bei vokiečių–lietuvių vertimų raštu paslaugas. Iš lietuvių į vokiečių bei iš vokiečių į lietuvių kalbą kokybiškai verčiame visus tekstus ir dokumentus – tiek asmeninius, tiek specializuotus (farmacijos, teisės, ekonomikos, pramonės, reklamos, technologijos ir kitų sričių).

Vertimai raštu iš lietuvių į vokiečių bei iš vokiečių į lietuvių atliekami profesionalių vertėjų. Su kiekvienu vertimo užsakymu dirba 2 specialistai: vokiečių kalbos vertėjas bei redaktorius. Toks darbo principas užtikrina aukščiausią vertimo kokybę.

Vokiečių kalbos vertėjai ir redaktoriai atrenkami kiekvienam užsakymui atsižvelgiant į jų išsilavinimą, patirtį bei specializaciją. Mes turime pakankamai vertėjų tam, kad galėtumėme kiekvienam užsakymui paskirti tinkamiausius specialistus ir taip užtikrinti vertimo kokybę.

UAB „Vertimo namai“ vadovaujasi Europoje galiojančiais kokybės standartais, todėl didžiąją dalį lietuvių-vokiečių-lietuvių vertimų atliks vertėjai, kuriems vokiečių kalba yra gimtoji. Taip užtikriname, kad išverstas tekstas bus lokalizuotas, t. y. pritaikytas prie tos šalies, kuriai vertimas skiriamas, kalbinės aplinkos.

Užsisakykite Lietuvių-Vokiečių-Lietuvių vertimą raštu internetu

Nedvejokite ir užsisakykite lietuvių-vokiečių-lietuvių vertimą raštu mūsų vertimų biure. Jūsų patogumui vertimą galite užsakyti internetu šiame puslapyje.