Sertifikuotas Lietuvių - Lenkų - Lietuvių vertimas žodžiu

UAB „Vertimo namai“ teikia sertifikuotas lietuvių-lenkų bei lenkų-lietuvių vertimo žodžiu paslaugas, aprūpina vertimo įranga ir reikiamomis priemonėmis. Vertimai žodžiu iš lietuvių į lenkų bei iš lenkų į lietuvių atliekami profesionalių vertėjų.

Mūsų lenkų kalbos vertėjai pasižymi kompetencija, profesionalumu, patirtimi bei kruopščiu pasirengimu. Mes turime sukaupę didžiulę patirtį dirbdami su įvairiausiais lietuvių-lenkų bei lenkų-lietuvių vertimo žodžiu projektais ir galime užtikrinti, kad Jūsų bendravimas su lenkų kalba kalbančiais užsienio partneriais bus sėkmingas.

Bet kurios tematikos ar dydžio projekte kokybiškai suteiksime įvairaus pobūdžio lietuvių-lenkų-lietuvių vertimo žodžiu paslaugas: nuoseklaus, sinchroninio bei vertimo „pašnibždom“.

UAB „Vertimo namai“ vertėjai gali versti jums žodžiu iš lietuvių į lenkų bei iš lenkų į lietuvių kalbas ne tik bet kuriame Lietuvos, bet ir bet kuriame Europos (prireikus, ir pasaulio) mieste. Pagal poreikį mūsų lietuvių-lenkų-lietuvių vertėjas galės lydėti Jus visos verslo kelionės metu.

Užsisakykite Lietuvių-Lenkų-Lietuvių vertimą žodžiu internetu

Nedvejokite ir užsisakykite lietuvių-lenkų-lietuvių vertimą žodžiu mūsų vertimų biure. Jūsų patogumui vertimą galite užsakyti internetu šiame puslapyje.