Sertifikuotas Lietuvių - Prancūzų - Lietuvių vertimas žodžiu

UAB „Vertimo namai“ teikia sertifikuotas lietuvių-prancūzų bei prancūzų-lietuvių vertimo žodžiu paslaugas, aprūpina vertimo įranga ir reikiamomis priemonėmis. Vertimai žodžiu iš lietuvių į prancūzų bei iš prancūzų į lietuvių atliekami profesionalių vertėjų.

Mūsų prancūzų kalbos vertėjai pasižymi kompetencija, profesionalumu, patirtimi bei kruopščiu pasirengimu. Mes turime sukaupę didžiulę patirtį dirbdami su įvairiausiais lietuvių-prancūzų bei prancūzų-lietuvių vertimo žodžiu projektais ir galime užtikrinti, kad Jūsų bendravimas su prancūzų kalba kalbančiais užsienio partneriais bus sėkmingas.

Bet kurios tematikos ar dydžio projekte kokybiškai suteiksime įvairaus pobūdžio lietuvių-prancūzų-lietuvių vertimo žodžiu paslaugas: nuoseklaus, sinchroninio bei vertimo „pašnibždom“.

UAB „Vertimo namai“ vertėjai gali versti jums žodžiu iš lietuvių į prancūzų bei iš prancūzų į lietuvių kalbas ne tik bet kuriame Lietuvos, bet ir bet kuriame Europos (prireikus, ir pasaulio) mieste. Pagal poreikį mūsų lietuvių-prancūzų-lietuvių vertėjas galės lydėti Jus visos verslo kelionės metu.

Užsisakykite Lietuvių-Prancūzų-Lietuvių vertimą žodžiu internetu

Nedvejokite ir užsisakykite lietuvių-prancūzų-lietuvių vertimą žodžiu mūsų vertimų biure. Jūsų patogumui vertimą galite užsakyti internetu šiame puslapyje.